Mikrosoftin perustaja ja suurin osakkeenomistaja, Bill Gates, on kuin onkin puhunut jo 11 vuotta sitten julkisesti ihmiskunnan lukumäärän rajoittamisesta ja jopa vähentämisestä ja samassa yhteydessä maininnut myös rokotteet.
Bill Gates sanoi, että terveydenhuoltoa ja rokotteita voidaan tulevaisuudessa käyttää väestönkasvun rajoittamiseen.
Silti tällaiset avoimet suunnitelmat ja biljonäärieliitin auki lausutut tai lipsautetut unelmat päätyvät usein edelleenkin salaliittoteoriakategoriaan, vaikka asiassa ei ole ollut mitään salaista missään vaiheessa.
Onko Homeroksen Odysseialla merkitystä meille?
ma 31.08. 21:45
Mel K: "Nyt paljastumassa oleva salainen globaalihallitus otti huomaamattomasti hivuttamalla vallan lännen valtapiiriin kuuluneilta kansallisvaltioilta verkostoituneiden instituutioiden prosesseilla"
la 29.08. 16:06
Korkeintaan 20% Euroopan muslimeista jättää islamin
pe 28.08. 16:44
Suomalainen media on järkyttävän huono
la 27.09. 10:28
Onko suhteiden palauttaminen Venäjään mahdollista?
su 07.09. 18:20