Mitä nämä palestiinalaislippuja liehuttavat juhlivat? Mitä "palestiinalaiset" saavuttivat viikonloppuna? Mikä voi olla heidän juhlansa aihe? He eivät saaneet maata, he eivät saaneet lisää oikeuksia, he eivät saaneet mitään muuta kuin juutalaisten perheiden ja lasten verta - ja sitä he nyt juhlivat. Tämä on aivan käsittämätöntä röyhkeyttä ympäri maailman. Tässä ovat tämän päivän natsit ja vanha media on hiljaa. Valtakunnansyyttäjät eivät ole näitä juutalaisten kansanmurhaa ajavien perässä vaan katsovat vain sivusta.
Mitä varten maailmassa - Suomessakin - on ajettu niitä "vihapuhe"-lakeja? Mitä on "kansanryhmää vastaan kiihottaminen" ellei juuri tuota mitä palestiinalaislippujen kanssa juutalaisten murhia juhlivat väkijoukot nyt tekevät? Missä ovat nyt syyttäjät? Missä ovat niiden lakien laatijat? Näettekö mistä on kysymys?
Nämä kansanjoukot palestiinalaislippujen kanssa huutavat "free palestine from Jordan river to the sea", joka tarkoittaisi tätä samaa kohtaloa kaikille juutalaisille Israelissa.
Kuunnelkaa Ezra Levantin 20 minuutin raportti asiasta.
Trump näytteli loistavasti hullua neokonkuningasta ja globalistien satraappia muutaman päivän ja juksasi lähes kaikki
ke 25.06. 16:58Paavi Leo XIII:n linja
su 25.05. 22:15Onko sukupuoli-identiteetti-ideologiasta tullut uusi valtionuskonto?
to 24.04. 11:23Espoossa torjutaan segregaatiota - 25% vieraskielisiä
to 03.04. 19:38Uhraavatko globalistit seuraavaksi Suomen?
su 12.01. 00:48